Top

ZUCHEX ISTANBUL

14-17 Eylül 2023

Firmamız, 14-17 Eylül 2023 tarihleri arasında İstanbul Büyükçekmece'de düzenlenecek olan 33. Uluslararası Ev ve Mutfak Eşyaları Fuarı'na katılma heyecanıyla dolu!


Standımız, 4. Hall C-16 numarasında konumlanacak ve sizi ağırlamak için sabırsızlanıyoruz.


Bu önemli etkinliğe katılarak, sektörümüzdeki en son gelişmeleri yakından takip etme fırsatı bulacağımızı biliyoruz. Fuarda, markamızın en son yeniliklerini sizlerle paylaşacak ve müşterilerimize daha iyi hizmet sunabilmek için atacağımız adımları sunacağız.


Daha fazla bilgi almak ve fuarla ilgili güncellemeleri takip etmek için lütfen sitemizi ziyaret edin. Ayrıca standımızda sizi görmekten büyük mutluluk duyacağımızı belirtmek isteriz.


Bizi ziyaret ederek, sektörümüzdeki gelişmeleri yakından takip etmek için harika bir fırsat elde edeceksiniz. Bu fırsatı kaçırmamanızı diler ve sizi fuarımıza bekleriz!


Siz de ZUCHEX Ev ve Mutfak Eşyaları Fuarı'na katılmak için online davetiye kaydı yapabilirsiniz.

ZUCHEX ISTANBUL 2023

HOST ISTANBUL

9-12 Mart 2023

Firmamız, 9-12 Mart 2023 tarihleri arasında İstanbul Büyükçekmece'de gerçekleştirilecek olan 16. Uluslararası Türkiye Ev ve Mutfak Eşyaları Üreticileri Fuarı'na katılım sağlayacak!


Standımız 11. Hall B30'da yer alacak ve sizleri bekliyor olacağız.


Bu önemli etkinliğe katılımımızla birlikte, sektörümüzdeki gelişmeleri yakından takip etme fırsatı bulacağız. Fuarda, markamıza ait en son yenilikleri sizlerle paylaşarak, müşterilerimize en iyi hizmeti sunmak için adımlar atacağız.


Daha fazla bilgi almak ve fuarla ilgili güncellemeleri takip etmek için sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca standımızda sizleri görmekten mutluluk duyacağız.


Bizi ziyaret ederek, sektörümüzdeki gelişmeleri takip etmek için harika bir fırsat elde edeceksiniz. Bu fırsatı kaçırmayın ve bize katılın!


Saygılarımızla,

Online davetiye kaydı yaparak sizler de HOST İstanbul 2023 Fuarına katılabilirsiniz. Online davetiye kaydına ulaşmak için tıklayınız.

HOST ISTANBUL 2023